Kompletní řešení

Zaměřujeme se na přípravu a instalaci řídících systémů inteligentních domů. Pracujeme se dvěma osvědčenými systémy a to:

  • Nuvo - systém řídící kompletní ozvučení v domě prostřednictvím ovládacích panelů instalovaných v jednotlivých místnostech, nebo prostřednictvím produktů společnosti Apple (iPod, iPad, iPhone)
  • Crestron - multifunkční systém ovládající mimo ozvučovací části i topení, klimatizace, osvětlení, žaluzie, alarm, energetickou úspornost (Crestron) nebo jiných elektronicky ovladatelných produktů pro všednodenní užití. Crestron je volně konfigurovatelný systém s obrovskými možnostmi.

Další komponenty důležité pro správný zážitek z obrazu a zvuku:

  • Reprosoustavy, které nabízí Studio Jasyko jsou britské Bowers & Wilkins. Reproduktory nejvyšší řady jsou známy svým špičkovým zvukem, ale i extravagantním designem tzv. šnekovitým tvarem. Další produkty v oblasti reproduktorů, které nabízíme, jsou americké Bose, jejichž produkty byly instalovány i v raketoplánech. Český element v produktové řadě je zastoupen značkou Acoustic Quality.
  • Špičkové hifi komponenty od světových výrobců Classe, Denon, Bose, Pioneer, Marantz, Rotel  určené pro vytvoření bezkonkurenčních systémů domácí zábavy. Společnost Jasyko nabízí od těchto výrobců precizní zesilovače, receivery, CD/SCAD, Blu Ray přehrávače.
  • Sharp televizory a zobrazovače špičkové kvality, energeticky úsporné s precizním provedením. Loewe je na evropském trhu lídr v řešení systémů domácího kina pro nejnáročnější zákazníky. Důležitým faktorem, který ovlivnil úspěch Loewe je schopnost kombinovat high-tech inovace, kvalitu, design s použitím v praxi.

 

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+