Multiroom, řidící systémy

Multiroom, řidící systémy

Společnost Jasyko se cíleně zaměřujeme na přípravu a instalaci řídících systémů inteligentních domů. Preferuje především dva typy systémů a to Nuvo a Crestron.

Nuvo

Systémy multiroom jako fenomén éry pohodlí. Podíváme-li se po světě a budeme-li hledat nejpohodlnější mezi pohodlnými, určitě nakonec dospějeme k závěru, že úplně nejvíc takových lidí žijí v USA. A právě z USA do Evropy postupně, ale nezadržitelně proniká technologie ozvučení celého domu či bytu, známá pod označením multiroom. Proč? Pohodlí, které multiroom nabízí je totiž nadstandardní. Ještě před několika lety byly systémy ozvučení více zón drahé, pohybovali se v řádech několika statisíců korun a byly a určené jen pro nejbohatší klientelu nebo pro firemní využití. I to se začíná měnit. Systém, který nabízíme je již cenově přijatelný (zvláště díváme-li se na něj z hlediska pořizovací ceny domu či bytu), nabízenými možnostmi zcela dostatečný a svou kvalitou bezproblémový.

Crestron

Systém Crestron zdokonaluje v duchu moderních trendů soužití s technikou v domácnosti a zároveň k nim zjednodušuje přístup. Zvyšuje maximální životní styl a pohodlí. Crestron je multifunkční systém ovládájící mimo ozvučovací část také topení, klimatizace, osvětlení, žaluzie, alarm, energetickou úspornost (Crestron). Oproti konkurenčním systémům je navržen pro snadné rozšíření a přizbůsobení přesně Vašim potřebám.

JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

Hodnocení zákazníků:

+