Epson • Projektory

 
Epson EH-LS10000 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce   Novinka

Full HD Laserový projektor pro domácí kino
Projektor EH-LS10000 je určen pro příznivce domácího kina, kteří požadují tu nejlepší projekční technologii. Pomocí zdroje světla využívajícího dvojitý laser vytváří naprosto nejširší barevnou škálu ze všech našich projektorů a nejkontrastnější odstíny černé. Nová reflexní technologie 3LCD nabízí vysoké kontrastní poměry, vysoké clonové číslo pro naprostou čistotu obrazu a vysokou ostrost rychlého pohybu.

První produkt Epson pro domácí kino založený na vysoce kvalitní laserové technologii a náš první projektor schopný příjmu obsahu v rozlišení 4K. Obrazová technologie 4K digitálně zvyšuje kvalitu obsahu v rozlišení Full HD 1080p tím, že zlepšuje texturu a rozlišení promítaného obsahu. Díky tomu mohou uživatelé sledovat špičkový a bezchybný obraz v rozlišení 4K1. Vytváří nejširší barevnou škálu ze všech našich projektorů a dosahuje optimální vyvážení bílé. Dále používá barevný prostor DCI a Adobe RGB k vytváření přesných barevných odstínů.

Stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup vytváří živé barvy a systém s obnovovací frekvencí 480 Hz zajišťuje jasný trojrozměrný obraz. Mezi další funkce tohoto projektoru patří kalibrace ISF, technologie pro zvýrazňování detailů, interpolace snímků, převod z formátu 2D na formát 3D a regulace hloubky odstínů. Použitím laserové technologie se životnost zdroje světla v tomto modelu prodloužila na nebývalých 30 000 hodin v úsporném režimu, takže není třeba provádět údržbu tak často, jako dříve. Další výhodou této technologie je rychlé spouštění projektoru. K promítnutí obrazu v plném jasu stačí pouhých 20 sekund.

Široký rozsah posunu objektivu, motorizovaný zoom objektiv a předvolby polohy objektivu pro různé poměry stran obrazu usnadňují nastavení projektoru v požadované poloze. Díky prakticky neslyšnému větráku a stylovému provedení, z jehož prvků je třeba zmínit elegantní krytku objektivu nebo skrytý ovládací panel, dokonale zapadne do vaší domácnosti.

Detail produktu
Epson EH-TW9200W - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino s bezdrátovým připojením
Užijte si 2D a 3D obraz ve Full HD bez překážejících propojovacích vodičů a kabelů. Díky technologii Full HD náš Wireless HD projektor EH-TW9200W nabízí přenos kompatibilní s normou HDCP bez ukládání do vyrovnávací paměti. Dokonce si můžete nechat zobrazit i druhé zařízení pomocí režimu obraz v obraze a přepínat až mezi pěti připojenými zařízení HDMI. Přijímač Wireless HD je také vybaven praktickým portem HDMI-MHL pro prohlížení chytrých telefonů se systémem Android a snadné připojení tabletu.

Detail produktu
Epson EH-TW9200 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino
Zásluhou panelů s technologií 3LCD nabízí projektor EH-TW9200 obraz ve špičkové kvalitě a syté podání černé a umožňuje tak spolehlivě přehrávat prakticky libovolný obsah. Díky vysokým hodnotám bílého i barevného světelného výstupu 2 400 lumenů a certifikaci ISF můžete sledovat nejnovější filmy v zářivých a jasných barvách za různých světelných podmínek.

Detail produktu
Epson EH-TW7200 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino
Zásluhou panelů s technologií 3LCD nabízí tento cenově dostupný Full HD projektor obraz ve špičkové kvalitě a umožňuje tak spolehlivě přehrávat prakticky libovolný obsah. Bílý a barevný světelný výstup 2 000 lumenů vám umožňuje sledovat nejnovější filmy v průběhu dne s jasnými a živými barvami, aniž byste museli sedět ve tmě.

Detail produktu
Epson EH-TW6600W - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino s bezdrátovým připojením
Kompaktní projektor pro domácí kino s technologií 3LCD nabízí technologii bezdrátového přenosu v rozlišení Full HD1, takže připojení kabelem HDMI se zařízeními WiHD není vůbec potřeba. Také můžete připojit jakýkoli set-top box, přehrávač Blu-ray či herní konzoli k HD vysílači Epson, a získat tak okamžité připojení WirelessHD, které zajistí zobrazení obsahu bez zpoždění a prodlev.

Rozlučte se s nevzhlednými kabely. Technologie WirelessHD odstraňuje potřebu kabelu HDMI mezi projektorem a zařízením WiHD. HD vysílač Epson navíc nabízí maximální všestrannost díky pěti vstupům HDMI.

Projektor s rozlišením Full HD a jasem 2500 lumenů využívá technologii 3LCD a díky stejně vysokému bílému a barevnému světelnému výstupu promítá živé barvy bez efektu duhy. Kontrastní poměr 70 000 : 1 zaručuje hluboké odstíny černé a kvalitní zobrazení ve tmavých scénách.

Díky možnosti širokého vertikálního a horizontálního posunu objektivu je snadné projektor EH-TW6600W umístit mimo střed promítací plochy, aniž by došlo ke zkreslení obrazu. V kombinaci s 1,6x zoomem a kompaktním provedením je neuvěřitelně snadné jej umístit do jakéhokoli prostředí. Integrované 20W stereofonní reproduktory umožňují připojení k jakémukoli externímu systému a zvukové výstupy umožňují připojení dalších zvukových systémů.

Projektor EH-TW6600W nabízí maximální všestrannost převodu 2D obrazu na 3D, sedm barevných režimů (včetně dvou speciálních pro 3D) a pár bezdrátových 3D brýlí2. Podle okolního osvětlení umožňuje automatická optimalizace barev určit nejlepší nastavení a vylepšená technologie Super Resolution společnosti Epson zajišťuje maximálně ostrý a jasný obraz v režimu 2D i 3D.

Detail produktu
Epson EH-TW6600 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino
Kompaktní 3LCD projektor společnosti Epson promítá 2D a 3D v rozlišení Full HD a je skvělým prvkem domácího kina, který vám zajistí ohromující zážitky při sledování filmů i hraní her. Možnosti širokého vertikálního a horizontálního posuvu objektivu usnadňují umístění v obývacím pokoji, zatímco vysoký jas, kontrastní poměr 70 000 : 1 a celkem sedm barevných režimů zajistí obraz, který vás zcela jistě ohromí.

Projektor s rozlišením Full HD a jasem 2500 lumenů využívá technologii 3LCD a díky stejně vysokému bílému a barevnému světelnému výstupu promítá živé barvy bez efektu duhy. Kontrastní poměr 70 000 : 1 zaručuje hluboké odstíny černé a kvalitní zobrazení ve tmavých scénách.

Díky možnosti širokého vertikálního a horizontálního posunu objektivu je snadné projektor EH-TW6600 umístit mimo střed promítací plochy, aniž by došlo ke zkreslení obrazu. V kombinaci s 1,6x zoomem a kompaktním provedením je neuvěřitelně snadné jej umístit do jakéhokoli prostředí. Integrované 20W stereofonní reproduktory umožňují připojení k jakémukoli externímu systému a zvukové výstupy umožňují připojení dalších zvukových systémů.

Projektor EH-TW6600 nabízí maximální všestrannost převodu 2D obrazu na 3D, sedm barevných režimů (včetně dvou speciálních pro 3D) a pár bezdrátových 3D brýlí1. Podle úrovně okolního osvětlení umožňuje automatická optimalizace barev určit nejlepší nastavení a vylepšená technologie Super Resolution společnosti Epson zajišťuje maximálně ostrý a jasný obraz v režimu 2D i 3D.

Detail produktu
Epson EH-TW6100 - Dodací lhůta: na dotaz u prodejce

Full HD Projektor pro domácí kino
EH-TW6100 je ideálním projektorem pro milovníky filmů, herní zábavy a fanoušky sportu, kteří chtějí z pohodlí svého domova sledovat obsah ve Full HD na velké ploše. Tento projektor se může pochlubit špičkovými funkcemi, jimiž jsou zpravidla vybaveny vrcholné modely, a nabízí 2D a 3D zobrazení ve vysokém rozlišení, snadnou instalaci i použití.

Projektor EH-TW6100 nabízí vysoký kontrastní poměr 40 000 : 1 a je vybaven technologií Epson 3LCD, která zaručuje projekci obrazu ve špičkové kvalitě. Bílý i barevný světelný výstup dosahují hodnoty až 2300 lumenů, což znamená, že obsah můžete sledovat za bílého dne, aniž byste přitom museli sedět potmě.

Díky pěti různým barevným režimům a automatické optimalizaci barev si budete moci užívat obsah, aniž byste museli neustále upravovat nastavení. Prostřednictvím manuální horizontální a vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení můžete snadno upravovat projekci a docílit tak rovnoměrného a přesného obrazu. Také můžete využít funkce rozdělení projekční plochy a sledovat obsah ze dvou zdrojů současně.

Ventilační systém s předními výdechy vzduchu a tichým ventilátorem je zárukou, že během sledování obsahu nebudete vystaveni rušivému a nepříjemnému ofukování horkým vzduchem. Dva vestavěné 10W reproduktory se postarají o výrazný zvukový doprovod. Fotografie z dovolených a výletů pak můžete snadno zobrazovat pomocí funkce prezentace snímků (slideshow).

3D obsah je viditelně jasný, a to díky technologii vylepšené svítivosti od společnost Epson. Jednoduché stisknutí tlačítka převede 2D filmy a videohry ve vysokém rozlišení do 3D, takže si můžete užívat ještě většího množství 3D obsahu. Díky funkci nastavení 3D hloubky je vnímání hloubky a kvality obrazu mnohem lepší než u dřívějších 3D projektorů Epson. Zařízení je vybaveno lehkými dobíjecími RF (Radio Frequency) 3D brýlemi s aktivní clonou*1 (jež jsou součástí projektoru), takže si můžete nerušeně užívat obsah. Tyto brýle splňují průmyslové standardy a můžete si je ponechat pro budoucí rozšíření a použít je také s domácími projektory a televizory jiných výrobců.

Detail produktu
JASYKO s.r.o., Purkyňova 45, 612 00 Brno, tel.: 541 210 108, jasyko@jasyko.cz

+